Продаж садиби „Три Брати”, с. Гребенів

350,000 $ |

Informacje

Родинна садиба «Три брати» у селищі Гребенів Сколівського району Львівської області на трасі до відомих гірськолижних курортів Славське, Плай, Тисовець, Високий верх, працює на ринку з 2004 року.
Садиба орієнтована на сімейний відпочинок, та разом із тим її інфраструктура і номерний фонд дозволяють приймати корпоративні замовлення: організація конференцій, фуршетів, обслуговування екскурсійних груп, до того ж садиба має уже чималий досвід в обслуговуванні корпоративних клієнтів.

До складу садиби входять котедж, колиба, літні будинки та крите приміщення для проведення весіль та релігійно-обрядових святкувань улітку або восени до 100 чоловік
Котедж складається із 18 номерів категорії «напівлюкс». Котедж може прийняти до 50 осіб
Колиба складається із 6 номерів. Колиба може прийняти 12 осіб
Літні будиночки
В 2017 році збудовано новий двоповерховий корпус на 4 номери, який вміщає 11 осіб.
Інфраструктура садиби
● Кафе-ресторація
● Конференц-зал
● Дитяча кімната
● Дитячий майданчик
● СПА: сауна, джакузі, басейн
● Облаштована тераса та альтанки
● Стоянка для авто під охороною
● Територія огороджена парканом з трьох сторін, з четвертої – гірською річкою.

У період сезону садиба має можливість автоматично заповнювати свій номерний фонд завдяки уже напрацьованій базі постійних клієнтів.
В період міжсезоння садиба в переважній більшості використовується для корпоративних заходів клієнтами (презентації, семінари, конференції тощо).
Завдяки гірськолижному сезону, який середньо статистично триває в Славську з кінця листопада до середини березня проживання в готелях Славська та околиць набуває популярності. «Три брати» взимку може запропонувати тихий відпочинок, забезпечений віддаленістю від міста, а для зручності відпочивальників – трансфер до найближчих витягів.

Наявність мінеральних джерел в Гребенові (родонове, Сколівська Нафтуся, Марія), близькість до природніх та історичних пам’яток Сколівщини (водоспади Кам’янка та Гуркало, озеро Журавлине, скелі в Уричі) роблять актуальним і літній відпочинок в «Трьох братах».

Отож, сьогодні у порівнянні із найближчими конкурентами садиба може запропонувати конкурентоздатну ціну, хороший рівень сервісу, та інфраструктуру, яка дозволяє охопити доволі широкий клієнтський спектр.
Діючий бізнес з 4 річною окупністю.
Садиба „Три Брати” вже розміщена на багатьох туристичних та відпочинкових інтернет – платформах, активно рекламується та має свій веб-сайт, де інформація постійно оновлюється та є актуальною.

На сьогодні Садиба „Три брати” – це активний діючий бізнес, з періодом окупності – 4 роки.
Вартість садиби – 350000 у.о.

Варто також відзначити, що садиба „Три брати” розташована на місці колишнього священичого санаторію «Зелемінь». Митрополит Андрей Шептицький та інші духовні особи неодноразово відвідували санаторій-віллу „Зелемінь” з метою лікування та проведення духовних реколекцій. Перші реколекції відбулись у вересні 1931 та 1933 рр.
Священичий санторій « Зелемінь» до кінця 1933р. числив 780 членів, в архієпархії 900 священників. Митрополит Андрей Шептицький полюбляв відпочивати на Зелем’янці.

Mapa

с. Гребенів, Львівська область